GOSCIE

SPKR Godlewski Andrzej

Andrzej GODLEWSKI
publicysta Buy Zithromax without Prescription , wykładowca na Uniwersytecie SWPS, były wicedyrektor TVP1

Urodzony w 1970 r. w Reszlu (woj. warmińsko-mazurskie). W latach 1988–1995 studiował germanistykę oraz politologię na Uniwersytecie w Lipsku, Uniwersytecie Wiedeńskim i Uniwersytecie Warszawskim. Publikował w „Gościu Niedzielnym”, „Wprost”, „Newsweeku”, „Rzeczpospolitej“, „Życiu” i „Nowym Państwie”. Sprawy polskie komentuje w niemieckojęzycznym serwisie Polskiego Radia dla Zagranicy. W latach 2004–2006 prowadził dział publicystyki Telewizji Polskiej, w latach 2006–2007 dział opinii w „Dzienniku”, a następnie w dzienniku „Polska The Times”. W 2010 r. prowadził autorską audycję w radiowej Trójce pt. „Trójka po Trzeciej”. Od 2011 do 2016 r. był zastępcą dyrektora TVP1, odpowiedzialnym za audycje publicystyczne i społeczne. Jest członkiem Rady Fundacji Towarzystwo Demokratyczne Wschód. Obecnie publikuje w „Obserwatorze Finansowym” i „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Specjalizuje się w sprawach europejskich i niemieckich.