Aktualnosci

KE22-zaproszenie

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,

Mamy przyjemność poinformować, że kontynuujemy projekt debat o Europie pod przewodnim hasłem „ROLA CHRZEŚCIJAN W PROCESIE INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ”. W 2022 roku Konferencja odbędzie się w Krakowie w dniach 21-22 października pod tytułem „WOJNA W EUROPIE – JAK BĘDZIE UNIA EUROPEJSKA”.
Wydarzenie odbędzie się w systemie hybrydowym i będzie można je również śledzić online na naszym kanale YouTube.

Główny Organizator
Fundacja im. bp. Tadeusza Pieronka

KE21-podsumowanie

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,

z radością pragniemy podzielić się z Państwem, kilkuminutowym filmem będącym podsumowaniem międzynarodowej trzydniowej konferencji pt. „Chrześcijanie Europy wobec kryzysów”, która odbyła się pod koniec października w Krakowie.

Film jest dostępny pod linkiem: CHRZEŚCIJANIE EUROPY WOBEC KRYZYSÓW / CHRISTIANS OF EUROPE IN THE FACE OF CRISES 28-30.10.2021 – YouTube. Jeśli któryś z zaprezentowanych wątków konferencyjnych zainteresował Państwa szczególnie, zachęcamy do odsłuchania go w całości. Wszystkie pięć paneli dyskusyjnych jest dostępnych pod linkiem:  [PL] CHRZEŚCIJANIE EUROPY WOBEC KRYZYSÓW 10.2021 – YouTube.
Galerię zdjęć z wydarzenia można zobaczyć pod linkiem: CHRZEŚCIJANIE EUROPY WOBEC KRYZYSÓW – FotoGaleria.
Zachęcamy również do odwiedzenia profilu FB konferencji:  Kościół-Europa – FB

Łączymy serdeczne pozdrowienia i bardzo dziękujemy!
Zapraszamy do udziału w konferencji przyszłorocznej!

Zarząd Fundacji bp. Tadeusza Pieronka

Dwujęzyczna publikacja po XX Konferencji

Ukazała się dwujęzyczna (polsko-angielska) publikacja z zapisem sesji panelowych i wystąpień, które miały miejsce podczas XX Konferencji z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej”.

Elektroniczną wersję można pobrać TU.

Książka po XX Konferencji

Ukazała się publikacja z zapisem wszystkich sesji panelowych i wystąpień, które miały miejsce podczas XX Konferencji z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej”.

Elektroniczną wersję można pobrać TU.