DLA UCZESTNIKÓW

Dla uczestników

CZAS

XXII Międzynarodowa Konferencja z cyklu „Rola chrześcijan w procesie integracji europejskiej. CHRZEŚCIJANIE EUROPY WOBEC KRYZYSÓW” odbywać się będzie w dniach 21 i 22 października 2022 r.

MIEJSCE

Jej miejscem będzie Pałac „Pod Krzysztofory” w Krakowie, Rynek Główny 35 (www.muzeumkrakowa.pl).


REJESTRACJA

Rejestracja elektroniczna będzie możliwa poprzez stronę internetową www.fundacjapieronek.eu. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zgłaszający otrzyma wiadomość e-mail potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia. Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń. O terminie rozpoczęcia rejestracji poinformujemy na naszych profilach na portalach społecznościowych oraz poprzez newsletter.

JAK DOTRZEĆ

SAMOCHODEM
Pałac „Pod Krzysztofory” znajduje się w północno-zachodnim narożniku Rynku Głównego, od strony ulic: Szczepańskiej i Sławkowskiej

Parkingi
Strefa płatnego parkowania w Krakowie obowiązuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-20.00. Opłatę należy uiścić w parkomatach za pomocą bilonu.
Ceny:
– za pierwszą godz.: 3,00 zł
– za drugą godz.: 3,50 zł
– za trzecią godz.: 4,10 zł
– za czwartą i kolejne godz.: 3,00 zł
Minimalna opłata wynosi 1,00 zł (pozwala na 20 minut parkowania).

POCIĄGIEM / AUTOBUSEM
Dworzec PKP i autobusowy znajdują się w odległości ok. 1,2 km od Pałacu „Pod Krzysztofory”.

SAMOLOTEM
Port lotniczy znajduje się w odległości ok. 12 km. Z lotniska do centrum Krakowa można dojechać taksówką (koszt ok. 60-70 zł). Postój taksówek znajduje się bezpośrednio przed wyjściem z hali przylotów.
Można skorzystać również z pociągu na trasie Kraków Lotnisko – Kraków Główny, który kursuje codziennie z częstotliwością co 30 minut. Bilet w cenie ok. 8 zł można kupić w biletomacie w pociągu.

TAXI
Polecane numery:
– Radio TAXI „Wawel” – tel.12 196 66
– Radio TAXI „Dwójki” – tel. 12 196 22
– Radio TAXI „Barbakan” – tel. 12 196 61